MENU CLOSE

Bölgesel İncelme

Bölgesel İncelme

Lenf Drenaj

Lenf drenaj uygulaması vücuda basınç uygulanarak yapılan bir incelme yöntemidir. Özel olarak hazırlanmış basınç sağlayan cihaza bağlanarak vücuda uygulanmaktadır. Lenf drenaj ile lenfatik dolaşım hızlanır bununla birlikte kan dolaşımı da ciddi şekilde hızlanır.Selülite neden olan dokular yüksek basınç ile birlikte hareket geçerek arasında birikmiş yapları lenf sistemine katarak vücuttan atar. Ayrıca yine basınç sayesinde hücrelere daha fazla oksijen ulaşacağı içinde cildiniz canlanmaya başlar. Bunların yanında masaj etkisi de bulunduğu için vücut rahatlar.Ankara' da Lenf Drenaj için en güzel ve yeni cihazları barındıran güzellik merkezimizden seans başına ücret ile yararlanabilirsiniz. Lenf Drenaj sistemi seans başına 100 TL olarak belirlenmiştir.

Spa Jet Masajı

Spa Jet uygulamasının seans ücreti 110 TL'dir.

Lipo Lazer

Lipo Lazer Lazer Liposuction uygulamasının seans ücreti 450 TL'dir. Eğer 5 seans olarak satın alım yapılırsa 2.000 TL olarak fiyat verilmektedir.

Criolipoliz

Criolipoliz uygulamasının seans ücreti 950 TL'dir.

Ultrasonik Lipoliz

Ultrasonik Lipoliz uygulamasının seans ücreti 250 TL'dir. Eğer 5 seans olarak satın alım yapılırsa 1.000 TL olarak fiyat verilmektedir.

Radyo Frekans

Radiofrekans uygulamasının seans ücreti 250 TL'dir. Eğer 5 seans olarak satın alım yapılırsa 1.000 TL olarak fiyat verilmektedir.

Lipolitik

Lipolitik uygulamasının seans ücreti 250 TL'dir.

Elite Club

Bölgesel İncelme Fiyatları

Merkezimiz de gerçekleştirdiğimiz Bölgesel İncelme fiyatları için lütfen hemen bizimle iletişim kurunuz.

Tel: 0312 439 2013

Bölgesel İncelme için En Çok Merak Edilenler.

Güzellik Merkezimizde Kimler Hizmet Alabilir?

Güzellik merkezimiz yanlızca bayanlara hizmet etmektedir. Kesinlikle erkek müşteriler hizmetlerimizden yararlanamamaktadır.

Otopark Varmı?

Güzellik merkezimiz bulunduğu konum itibariyle herhangi bir otopark sorunu yaşamamaktadır.

Bölgesel İncelme için Randevu Alın!

Size nasıl yardımcı olabiliriz?