MENU CLOSE

Kuaför

Bayan Kuaförü

Saç Kesim, Fön, Maşa ve Topuz

Ankara Çankaya' da bulunan merkezimizde Açma boyama kısa, Açma boyama uzun, Röfle kısa saç, Röfle uzun saç, Ombre kısa saç, Ombre uzun saç, Perma kısa saç, Perma uzun saç, Örgü, Keratin Bakımı, Şok Bakım, Volium Saç Bakımı, Mikrokaynak uygulamaları yapılmaktadır.

Saç Boyası

Ankara Çankaya' da bulunan güzellik merkezimiz de Dip boya, Dip uç boya, Organik boya dip, Organik boya dip uç uygulamaları yapılmaktadır. İstenilen işlemler için önceden randevu alarak uygulamaları yaptırabilirsiniz.

Ankaralı kadınlar arasında en çok tavsiye verilen Güzellik Merkezi ve Saç Kesim Kuaförü olmaya devam ediyoruz. Merkezimiz özellikle Ankara' da yaşayan veya ziyaret için gelmiş yabancılar tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir. Bunun en büyük nedenlerinden birisi de Personellerimizin Rusça, İngilizce ve Türkçe olarak hizmet verebiliyor olmasıdır.

Birçok konsolosluk çalışanı ve aileleri, uluslararası şirketler için kısa süreli çalışmaya gelen bayanların kaliteli hizmet alabileceği Güzellik Salonumuz' da %100 Müşteri Memnuniyeti ön plana çıkmaktadır.

Gelin Başı

En özel günlerinizde özel olmalısınız. Elite Club Kuaförleri özel gününüzde size eşsiz bir saç tasarımı sunacaktır. Ankara' da Rixos, JW Marriot, Sheraton, Divan Otel, Greenpark ve diğer tüm büyük otellerde gerçekleşecek düğünleriniz de gelin saçınız için bizi tercih edebilirsiniz. Özellikle yabancı dil ihtiyacı bulunan Gelin ve misafirleri için kusursuz hizmet sunmaktayız. Rusça, İngilizce ve Türkçe olarak hizmet sağlamaktayız.

Fön

Kırık Fön

Saç Kesimi

Maşa

Topuz

Dip ve Dip Uç Boya

Açma Boyama

Röfle

Ombre

Perma

Örgü

Keratin Bakımı

Şok Bakım

Volium Saç Bakımı

Mikrokaynak

Elite Club

Ankara Elite Club Çankaya Saç Kesim ve Bakım Fiyatları

Merkezimiz de gerçekleştirdiğimiz cilt bakımı fiyatları için lütfen hemen bizimle iletişim kurunuz.

Tel: 0312 439 2013

Saç Kesimi ve Bakımı Hakkında Merak Ettikleriniz.

Saç Boyarken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Öncelikle saçı boyayacak uzmanın alanında deneyimli ve uzman olması gerekmektedir. Ankara’ da en çok tercih edilen saç boyama merkezi olan güzellik merkezimizden randevu alarak işlem yaptırabilirsiniz.

Mükemmel Eller ve Tırnaklar için Randevu Alın!

Size nasıl yardımcı olabiliriz?