MENU CLOSE

El-Ayak Bakımı

El ve Ayak Bakımı

Manikür

Manikür, temelde kişinin el tırnaklarının ve ellerinin bakımını amaçlayan bir güzellik ve bakım uygulamasıdır. Manikür uygulamasında ana amaç kişinin el tırnaklarının düzgün ve temiz bir görünüme kavuşturulması, rahatsızlık veren fazla tırnak etlerinin alınması ve ellerin yumuşaklığını kazanmasıdır. Uygulama, ayrıca el bakımı için özel üretilmiş peeling ve kremler ile desteklenmektedir. Sağlıklı ve güzel bir görünüme kavuşmuş ve rahatlamış eller kişiye hem fiziksel hem de psikolojik açıdan olumlu etki etmektedir.

Ankara da en iyi manikür uzmanlarına sahip olan güzellik merkezimiz den randevu alarak hizmet alabilirsiniz.

Pedikür

Pedikür temel olarak ayak bakımı demektir. Pedikür yaparken ayak tırnaklarınızın istenilen şekilde kesilmesinden tutun da tırnak diplerindeki etlerin şekillendirilmesine kadar onlarca farklı kriter yer almaktadır. Özellikle yoğun şekilde kullanılan ayaklarınız zaman içerisinde sertleşecek ve eski güzelliğini kaybedecektir. Pedikürün içerisinde tüm bunların ortadan kaldırılması ve ayaklarınıza olabilecek en güzel görünümün verilmesi yer almaktadır.

Kalıcı Oje

Kalıcı oje uygulamasında, UV tekniği ile yapılan kurutma sayesinde oje sürülür sürülmez hemen kurumaktadır ve böylece sıkıcı bekleme süreci de ortadan kalkmaktadır. Tabii ki bu uygulamanın bazı negatif yönleri de mevcut. Bunlardan ilki, kendinizin uygulayamaması ve tercih edeceğiniz bir kuaför ya da güzellik merkezinde uygulanmasının gerekliliği. Zira kurutma ve sürme işlemleri için gereken malzemeler bu dükkanlarda bulunmaktadır.

Parafin Bakım

Parafin , el ve ayak bakımında kullanılan doğanın hikmetlerinden bir tanesidir. Parafin kimyasal maddeler içermeyen tamamen doğal bir madde olduğundan dolayı el ve ayakların yaş ile beraberinde gelen deformasyonun önüne geçmesine engel bir madde olarak bilinir

Parafin ile el ayak bakımı özellikle kışın vazgeçilmez bir bakım türüdür. Haftada bir kere uygulayacağınız parafin ile el ayak bakımı kürü, el ve ayaklarınızdaki ölü hücreleri yok eder. Parafinde içerisinde bulunan meyve özleri sayesinde cildi canlandırma özelliği de cabası oluyor.

Manikür

Pedikür

Protez Tırnak

Protez Tırnak Bakımı

Jel Güçlendirme

Kalıcı Oje

Kalıcı Oje

Dizayn

Oje

Protez Çıkarma

K. Oje Çıkartma

Parafin Bakımı

Elite Club

El - Ayak Bakım Fiyatları

Merkezimiz de gerçekleştirdiğimiz el-ayak bakımlarının fiyatları için lütfen hemen bizimle iletişim kurunuz.

Tel: 0312 439 2013

El ve Ayak Bakım Uygulamasında En Çok Merak Edilenler.

Parafin Bakımı Nedir?

Mükemmel Eller ve Tırnaklar için Randevu Alın!

Size nasıl yardımcı olabiliriz?