MENU CLOSE

İpek Kirpik ve Kaş

İpek Kirpik, Kaş ve Microblading

Ankara Kaş Tasarım

İpek kirpik uygulaması ile doğal görünümlü gür ve kıvrık kirpiklere sahip olacak, güzelliğinize güzellik katacaksınız.

Kirpiklerinizin düz, seyrek, açık renk ya da ince bir yapıda olmasından şikayet ediyor, çok daha fark edilir olsun istiyorsanız, işte size son dönemin en favori yöntemi ipek kirpik. Güzellik merkezimiz de konusunda uzman İpek Kirpik uzmanları çalışmaktadır.

3D kirpik, Hollywood, Kirpik Lamine, Kirpik Çıkartma, Kaş Alma, Kaş Boyama, Kaş Lamine ve Microblading uygulamaları yapmaktadırlar.

3D İpek Kirpik

3D İpek kirpik bildiğimiz şerit halinde ya da klasik ipek kirpik uygulamaları gibi gözlerinizde kaşıntı yapmaz. 3D İpek kirpik uygulamasın da, 3D Kirpikler tek yapıştırılır, çok daha doğal, seksi, dramatik ve 3 Boyutlu bir görünüm vermektedir. 3D İpek kirpik diğer tek tek takılan kirpiklerin aksine düz bir sıraya dizilmiş düz ve sıradan durağan bir görüntü sunmaz. 3D İpek kirpik daha doğal ve hafif takıldığını hissetmezsiniz!

Holywood İpek Kirpik

Holywood ipek kirpik uygulaması ile doğal görünümlü gür ve kıvrık kirpiklere sahip olacak, güzelliğinize güzellik katacaksınız. Ankara' da Hollywood ipek kirpik uygulamasını Güzellik Merkezimizden yaptırabilirsiniz.

Kirpik Perması

Kirpik perması bir kaç adımda uygulanır. Öncelikle kirpikler temiz ve kuru olamlıdır. Ardından göz çevresi özel bantlar ile koruma altına alınır ve hastadan gözlerini kapalı tutması istenir. Sonrasında kirpiklere özel bir ilaç sürülür Sonrasında kirpik üzerine bir kirpik bigudisi yerleştirilir. Bu bigudi göz uzunluğundan kısa olmamalıdır.

Bunun yanı sıra bigudi göz kavisine uygun şekildedir. Bidugi yerleştirildikten sonra kirpikler tek tek bigudi üzerine yapıştırılır. Bu aşama oldukça önemlidir. Kirpikler köküne uygun doğrultuda yerleştirilmelidir. Yanlış uygulama sonucunda kirpikler eğri durur ve bakışlar şaşı gibi görünebilir. Kirpikler yapıştırıldıktan sonra bu şekilde bir süre beklenir ve ilaç kuruyup kirpikleri yapılan şekilde sabitler.

Sonrasında bir koruyucu ilaç sürülür ve gözler üzerine disk pamuk yerleştirilip ılık bir bekleme süresi sağlanır. İlaç ılık bekleme süresinde daha iyi aktive olacaktır. Tüm adımlar titizlikle tamamlandıktan sonra kirpik bigudisi dikkatlice kirpiklere zarar verilemden çıkartılır ve kirpikler kontrol edilerek işlem sonlandırılır.

Elite Club

Ankara Elite Club Çankaya İpek Kirpik ve Kaş Fiyatları

Merkezimiz de gerçekleştirdiğimiz ipek kirpik, kaş alma, kaş boyama ve microblading fiyatları için lütfen hemen bizimle iletişim kurunuz.

Tel: 0312 439 2013

İpek Kirpik Hakkında Merak Ettikleriniz.

İpek Kirpik Nedir?

Otopark Varmı

Güzellik Merkezimizin bulunduğu konum itibariyle herhangi bir otopark ve park sorunu yaşanmamaktadır.

İpek Kirpik ve Kaş Hizmeti için Hemen Randevu Alın!

Size nasıl yardımcı olabiliriz?