MENU CLOSE

Kalıcı Makyaj

Makyaj ve Kalıcı Makyaj Uygulama

Gündüz Makyajı

Gündüz yapılan makyajın amacı kişiyi sağlıklı ve canlı göstermek, kusurları hafifletmek ve yüz hatlarını belirginleştirmek. Bu yüzden kullanılacak renklerde saç, ten ve göz rengine uyumlu doğal tonları tercih ediyoruz.

Sağlıklı ve güzel görünen bir cilt elde etmek aslında gündüz makyajı için yeterli olabilir.
İstenirse bakışlara derinlik katmak için göz makyajı ve biraz renklenmek için allık ve ruj sürebiliyoruz, böylece yüz hatları daha belirginleşir.

Gece Makyajı

Gece ışığı örtücü olduğu için kusurları gizler ve renklerin daha az görünmesini sağlar.
Gece makyajında istenilen boyutlandırma, yanak ve burun inceltme gölgeleri uygulanabilir.

Cildi problemli kişiler, cilt tipine uygun kapatıcılarla pürüzsüz görünebilir. Bu nedenle her türlü fondöten ve pudra rahatlıkla uygulanabilir. Göz makyajında daha cesur renkler, ışıltılar kullanılabilir. Yoğun gölgeler yapılıp buğulu bakışlar elde edilebilir.

Her türlü far tekniği uygulanabilir,göz büyütülebilir. İsteğe göre kalın eye liner veya kalem sürülebilir. Kaşlar belirginleştirilip rimelle bakışlar daha derin hale getirilebilir.

Gelin Makyajı

Muhteşem bir gelin olmak için muhteşem görünmen gerekli. Peki, bunun için neye ihtiyacın olduğunu biliyor musun? Elbette, yüzüne doğru makyaj stilinin uygulanmasına ihtiyacın var. Gelinliğinin modeli, yüz tipin, düğün yapacağın mevsim, her şey düğün makyajının nasıl olması gerektiğini etkileyecektir. Öyleyse, seni daha fazla heyecanlandırmadan gelin makyajın için seni uzmanlarım ile görüşmeye davet ediyoruz.

TV Makyajı

30 yıldır kullandığımız analog televizyon makyajında pudra ve ışığın ön planda olduğu bir sistem vardı. Gayet de iyi işliyordu, insanlar televizyonda güzel görünüyordu. Ancak HD işin içine girince her şey değişti. Televizyon için yapılan makyaj, dışarıda nasıl doğal durmazsa, HD ekranlarda da öyle görünüyor! Üstelik yüzdeki en küçük bir çizgi ekranda iyice büyüyor. Dolayısıyla televizyondaki geleneksel pudra-ışık tekniğini değiştirmek gerekti. Bunun için ‘air brushing’ yöntemini keşfettik. Beş yıl önce Brezilya’nın en büyük televizyon kanalında test yaptık. Yüzün bir tarafında normal pudra ve sünger kullandık. Diğerinde ürünleri yüze fışkırtarak uyguladık. Bu uygulamayla küçük damlalar tüm yüze dağılıyor. Kameradan bakınca makyaj yüzde kalıp gibi değil, çok daha doğal durdu. Yumuşak bir cilt görünümü sağladı. Ekran makyajı için bir devrim oldu.

Kalıcı Makyaj

Kalıcı makyaj kaş, kirpik ve dudak bölgelerine oldukça sık uygulanan ama bunların dışında da pek çok bölgeye de uygulanabilen bir yöntem. Kalıcı makyaj uygulaması, bölgenin renk tonuna uygun pigmentlerin derinin hemen alt kısmına enjekte edilmesiyle tamamlanır.

Kalıcı makyaj uygulaması, bölgenin renk tonuna uygun pigmentlerin derinin hemen alt kısmına enjekte edilmesiyle tamamlanır. Uygulama, sürekli olarak makyajlı görünmek isteyenlerin en sık başvurduğu yöntemlerden biridir.

Kalıcı Kaş Makyajı

Kalıcı makyaja ilk olarak kaş makyajı ile başlamak istiyoruz. Kaşları şekilsiz, dağınık veya az olan kişilerin tercih ettiği ya da kaşları çok hızlı uzayanların kalıcı çözüm istemesi üzerine yapılan bir uygulamadır. İlk olarak ten rengi ve saç rengine uygun olan pigment belirlenir. Bu şekilde en doğal görüntü sağlanır. Uygun olan pigment uygulama iğnesi veya kalemi olarak adlandırılan cihaza alındıktan sonra işlem başlar. Kaşların çıkış önünden başlanarak son uzama noktasına kadar düzgün bir biçimde uygulanır. Kaş bitimine dek bu uygulama devam eder. Her iki kaş da birbirine eşit olduğunda işlem iki hafta sonra yapılacak olan son uygulamaya kadar bitmiş sayılır. İki hafta sonra bu uygulamanın yeniden tekrar edilmesinin sebebi hem renk tonunun uyup uymadığını kontrol etmek hem de olası bir renk açılması varsa rengin üstünden yeniden giderek kalıcılığını sabitlemektir. Kalıcı kaş makyajı da tıpkı diğer kalıcı makyajlar gibi sonsuza dek kalmaz. Yapılan uygulamanın kalitesine göre üç, altı veya dokuz ay sonra yavaş yavaş silinmeye veya rengi açılmaya başlar. Kalıcı makyajın uzun süre dayanması için makyaj yapan güzellik salonu tarafından bir balm verilir ve bu balm 2 hafta kadar kaşlara ince bir şekilde uygulanır.

Kalıcı Dudak Makyajı

Dudaklara uygulanan kalıcı makyaj, kaş ve eyeliner makyajından farklı olarak daha fazla renk seçeneğine sahiptir. Dudağın doğal tonlarına yaklaşılmak istense de isteğe göre senenin trend olan ruj renklerine uygun olarak da gül kurusundan mora kadar pek çok farklı renk seçeneği uygulanabilir. Genellikle tercih edilen renkler ise gülkurusu, pembe alt tonlu nude renkler ve kırmızı. Dudak çizgisinden başlanarak dudak iç kısımlarına kadar devam eden bu makyaj uygulaması aynı zamanda dudağa dolgunluk da kazandırmaktadır.

Gündüz Makyajı

Gece Makyajı

Gelin Makyajı

Dipliner Makyaj

Cilt Bakımı

Kalıcı Kaş Makyajı

Kalıcı Dudak Makyajı

Kalıcı Eyeliner

Kalıcı Dipliner

Elite Club

Makyaj ve Kalıcı Makyaj Fiyatları

Merkezimiz de gerçekleştirdiğimiz makyaj ve kalıcı makyaj fiyatları için lütfen hemen bizimle iletişim kurunuz.

Tel: 0312 439 2013

Kalıcı Makyaj Uygulamasında En Çok Merak Edilenler.

Kalıcı Makyaj Ne Kadar Etkili?

Makyaj Fiyatları için Randevu Alın!

Size nasıl yardımcı olabiliriz?