MENU CLOSE

Protez Tırnak

Protez Tırnak Ankara

Protez Tırnak Uygulaması

Ankara Çankaya' da bulunan El ve Ayak Bakım merkezimiz de Manikür, Pedikür, Oje Sürme, Kalıcı Oje, Protez Tırnak Çıkarma, Jel ile Güçlendirme ve Protez Tırnak konularında uzman personeller görev yapmaktadır. Birbirinden deneyimli çalışanlarımız ile Ankara' nın en çok tercih edilen Protez Tırnak Merkezi olmaya devam ediyoruz.

Manikür uygulamasının temeli el tırnaklarının düzgün ve temiz bir görünüme kavuşturulması, rahatsızlık veren fazla tırnak etlerinin alınması ve ellerin yumuşaklığının sağlanmasıdır. El bakımı için özel üretilmiş peeling ve kremler ile bakımlar gerçekleştirilmektedir.

Parafin bakımı da gerçekleştirdiğimiz merkezimizden mutsuz olarak ayrılma imkanınız bulunmuyor. Parafin kimyasal bir madde içermediği için doğal bakım yöntemi olarak kullanılmaktadır. Özellikle kış aylarında Ankara da havaların da kuru ve soğuk geçmesiyle Parafin bakımı tercih edilmektedir.

Ankara ' da en çok Çukurambar, Tunalı, Kızılay ve Çankaya' da protez tırnak yapımı için uzman aranmakta olup Elite Club güzellik merkezi sizlere Çankaya Turan Güneş Bulvarı yakınında hizmet vermektedir. En çok tavsiye verilen Jel Tırnak , Protez Tırnak uygulama merkezi olmaya devam ediyoruz.

Ankara' da yaşayan veya Ankaraya kısa süreli ziyarete gelen tüm ziyaretçilere hizmet verdiğimiz güzellik merkezimiz de birinci öncelik hijyen ve sağlığınızdır. Sağlığınızı etkileyecek hiçbir çalışma yapılmamaktadır. Güzellik merkezimiz de Rusça, İngilizce ve Türkçe konuşabilen personellerimiz bulunmaktadır.

Manikür

Pedikür

Protez Tırnak

Protez Tırnak Bakımı

Jel Güçlendirme

Kalıcı Oje

Kalıcı Oje

Dizayn

Oje

Protez Çıkarma

K. Oje Çıkartma

Parafin Bakımı

Elite Club

Protez Tırnak Uygulama ve Bakım Fiyatları

Merkezimiz de gerçekleştirdiğimiz protez tırnak uygulama fiyatları için lütfen hemen bizimle iletişim kurunuz.

Tel: 0312 439 2013

Protez Tırnak Uygulamasında En Çok Merak Edilenler.

Protez Tırnak Uygulaması Nedir?

Protez tırnaktırnaklar üzerine sürülen koruyuculardan sonra tırnak ucuna plastik , akrilik, jel ve dipping olarak tırnaklara yerleştirilmesi ile elde edilen ve oldukça kullanışlı olan bir tırnak türüdür.

Protez Tırnak Yaş Sınırı Varmı?

Elinde veya ayağında herhangi bir bakteriyel virüs bulunmayan herkese Protez Tırnak uygulaması yapılabilir. Protez tırnak uygulaması için herhangi bir yaş sınırı bulunmamaktadır.

Protez Tırnak Neden Uygulanmalıdır?

Protez tırnak uygulaması bazı durumlar da tedavi edici özelliği de bulunmaktadır. Bazı tırnak yeme hastalığı bulunan kişiler protez tırnak tedavisi ile yeme alışkanlıklarından kurtulmaktadırlar. Ayrıca çok fazla vitaminsizlikten dolayı Tırnakları uzamayan kişiler de yine Protez Tırnak uygulaması ile istedikleri görüntüye ulaşmaktadırlar. Ankara’nın en iyi protez tırnak uzmanlarının çalıştığı merkezimiz de birinci öncelik hijyen kurallarına dikkat edilmesidir.

Ayrıca sadece sorunlu tırnaklara değil normal yapıda fakat kısa olan tırnaklar içinde protez tırnak uygulaması yapılabilmektedir.

Protez Tırnak Uygulaması Yapılırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Uygulama yapılırken en çok dikkat edilmesi gereken nokta tırnak yatağına zarar verilmemesidir. Ayrıca kullanılan aletlerin de dezenfekte edilmesi gerekmektedir. Uygulama mutlaka manikür veya pedikür işlemi yapılmış tırnak etlerinin alınmış olduğu tırnaklarda uygulanması gerekmektedir.

Protez Tırnak Kalıcılık Süresi Ne Kadardır?

Uygulayan uzmana ve kullanılan materyale göre kalıcı tırnak uygulaması uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilmektedir. Fakat ayda birkez bakım yaptırılmasında fayda vardır.

Protez Tırnak Nasıl Çıkartılır?

Protez tırnak uygulamasının çıkartılmak istendiğinde törpüleme yöntemi ile yine uzman tarafından özel aletler ile çıkartılması gerekmektedir. Saf aseton veya başka bir yöntem ile Tırnak çıkarılmaya çalışılmamalıdır. Böyle bir uygulama yapıldığında tırnağın kendi yapısına zarar verilmektedir.

Mükemmel Tırnaklar için Randevu Alın!

Size nasıl yardımcı olabiliriz?