MENU CLOSE

Solaryum

Ankara Solaryum Merkezi

Solaryum Ankara

Solaryumun kişiyi bronzlaştırmak dışında bazı hastalıklar için faydaları da vardır. Solaryum ışıkları, güneş ışıkları gibi D vitamini sentezinde de etkilidir. D vitamini ilerleyen yaşlarda görülen kemik erimesinin önlenmesi için önemlidir. Bunun yanında kalsiyum eksiliğinden kaynaklı krampların tedavisinde de etkilidir.

Ciltte oluşan akne ve sivilcelerin tedavisinde de solaryum tercih edilebilmektedir. Sedef hastalığı ile nörodermit gibi cilt hastalıklarının tedavisinde de solaryum kullanılabilmektedir.

Solaryum ışınları metabolizmayı güçlendirerek solunumu düzenliyor ve soğuk algınlığına yakalanma riskini üçte bir oranında azaltıyor. Vücut, virüslü hastalıklara karşı direncini artırıyor. Solaryum aynı zamanda, kalsiyum eksikliğinden kaynaklanan kramplara karşı da etkili oluyor. Güneş banyolarında UV-B ışınları cildin su toplamasına ve soyulmasına neden olurken, solaryumda kullanılan optimize edilmiş ışınlar sayesinde böyle bir durum söz konusu olmuyor.

Işınlar, D vitamini üretimini sağlayarak osteoporoza (kemik erimesi) karşı koruma oluşturuyor. Endorfin (mutluluk hormonu) salgılanmasını sağlayan solaryum, cinsel gücü de artırıyor. Kalp ve dolaşım sistemini güçlendiren, depresyonlara karşı etkili olan solaryum, kişinin öz güvenini arttrıyor ve kendini iyi hissetmesini sağlıyor.

Ankara Çankaya Solaryum Merkezi

Ankara Çankaya' da bulunan güzellik merkezimiz de randevu alarak solaryum hizmetinden yararlanabilirsiniz. Solaryum cihazlarımız son teknoloji cihazlar olup konusunda uzman kadro ile kullanılmaktadır.

Megasun Solaryum

Günümüz teknolojik yenilikleri ile birlikte son teknoljik ürünleri takip eden Güzellik Merkezimiz de Magasun Solaryum cihazları kullanılmaktadır ve ayrıca Hijyen' e son derece dikkat edilmektedir. Müştelerimiz tarafından %100 hijyenik olarak puan verilen Güzellik Merkezimiz de herşey Bayanların sağlığı ve güvenliği içindir.

Solaryum Fiyatları

Solaryum fiyatları alınan hizmetin dakikasına göre belirlenmektedir. Bu nedenle önce uzman tarafından cildinize bakılmalı ve buna uygun olarak alacağını solaryum süresine karar verilmelidir. 1 Dakikadan başlayarak 150 Dakikaya kadar solaryum uygulanabilmektedir.

Solaryum Dakikaları ve Fiyatları
1 Dk - 6 TL
5 Dk - 30 TL
10 Dk - 60 TL
15 Dk - 90 TL
18 Dk - 108 TL
20 Dk - 120 TL
25 Dk - 150 TL

Avantajlı Fiyatlar
50 Dk - 275 TL (1 dk - 5,5 TL)
100 Dk - 500 TL (1dk - 5 TL)

Eğer ekonomik olmasını istiyorsanız 50 ve 100 üzerinde dakikalarda hizmet alarak uygun fiyatlara yararlanabilirsiniz. Ankaranın en hijyenik Solaryum Merkezi olarak sizlere bu yazda hizmet vermeye devam ediyoruz.

Elite Club

Ankara Elite Club Çankaya Solaryum Fiyatları

Merkezimiz de gerçekleştirdiğimiz cilt bakımı fiyatları için lütfen hemen bizimle iletişim kurunuz.

Tel: 0312 439 2013

Saç Kesimi ve Bakımı Hakkında Merak Ettikleriniz.

Solaryum Merkezinde Hijyen

Solaryum Merkezimizde 1. önceliğimiz hijyendir. Her seanstan sonra cihazlarımız özel olarak temizlenmekte ve diğer gelecek seans için hazırlanmaktadır. Bu nedenle cihazlar üzerinden gelebilecek herhangi bir hastalığa yada mikroba karşı korunuyor olacaksınız. Ayrıca solaryum’ da kullanılan ışıklar da bakteri veya benzeri bir canlının yaşamasını engelleyecek yapıya sahiptir. Mor ışınlar tüm ortamı kendiliğinden dezenfekte etmektedir.

Otopark Varmı

Güzellik Merkezimizin bulunduğu konum itibariyle herhangi bir otopark ve park sorunu yaşanmamaktadır.

Solaryum Hizmeti için Hemen Randevu Alın!

Size nasıl yardımcı olabiliriz?