MENU CLOSE

Vucüt Bakımları

Vücut Bakım ve Masaj Merkezi Ankara

Anti Selülit

Aşırı tuz, aşırı miktarda kahve, kızartma, ağır yağlı gıdalar, margarin ve fast food selilütü arttırdığı kanıtlanmıştır. Bol lifli beslenme özellikle kabızlığı engelleyecek gıdalar tüketilmesi selülit oluşumunu engelleyecektir. Bu gıdaları tüketmeye başlayan bayanlar ayrıca destek olarak Anti Selilüt masajı yaptırdıkların da çok daha hızlı şekilde toparlanma görülmektedir. Bu nedenle Ankara' da Selilüt probleminiz bulunuyorsa bu masaj sayesinde sorunlarınızdan kolayca kurtulabilirsiniz. Selilüt masajında kullanılan yağlarda ayrıca özel olarak kullanılmaktadır sıradan yağlar ile bakım yapılmamaktadır.

Çikolata Masajı Bakımı

Çikolata içerisinde bulunan polifenol, potasyum, magnezyum, e-vitamini ve fosfor cildin beslenmesine ve güzelleşmesine katkı sağladığı kanıtlandığı için bu masaj son yıllarda sıklıkla tercih edilmekle birlikte Ankara' da mu masajı en iyi yapan güzellik merkezleri arasındayız. Vücut tipine göre özel karışımlar ile birlikte uygulanan Çikolata Bakımı yaptırmadan önce uzmanımız tarafından vücudunuzun incelenmesi gerekmektedir.

Yosun Masajı Bakımı

Yosunun içerisinde yüksek miktarda mineral bulunması nedeniyle metabolik aktiviteyi ve kan dolaşımını uyarır, bu sayede hücreler tarafından emilimini hızlandırdığı için tavsiye edilmektedir, yosun toksik ve artık maddelerin atılmasında yardımcı rol oynar. Yosun içerisinde bulunan mineral içerikleri cildi yumuşatır, temizler, cildin yenilenmesini sağlar. Özellikle Rus Bayanlar arasında tercih edilen yosun bakımı son yıllarda ülkemizde de sıklıkça yaptırılmaktadır.

Vücut Peeling

Vücuda yapılan peeling deriyi canlandırı bu sayede gençleştirmek solgun ve donuk görünümlü ciltleri eski haline getirir. Vücut da bulunan ölü hücreler zamanla birikerek vücudun oksijen almamasına neden olur.

Ankara Çankaya’ da bulunan merkezimiz de Vücut pelingi yaptırarak cildinizi derinlemesine temizleyerek alttaki temiz cildi ortaya çıkarabilirsiniz. Vücut Peelingi yaptıranlar genelde bu işlemi tekrarlatırlar, tekrarlanan bakımlar giderek daha verimli şekilde yansımaya başlar. Vücudunuzda oluşan sivilceler, siyah noktalar için mutlaka bir uzman tarafından peeliing yaptırın.

Rahatlama Mix Masajı

Anti Selilüt Bakımı

Vücut Peeling

Çikolata Bakımı

Yosun Bakımı

Bal Bakımı

Elite Club

Vücut Bakım ve Masaj Fiyatları

Merkezimiz de gerçekleştirdiğimiz vucut bakımı ve masaj fiyatları için lütfen hemen bizimle iletişim kurunuz.

Tel: 0312 439 2013

Vücut Bakımları için En Çok Merak Edilenler.

Güzellik Merkezimizde Kimler Hizmet Alabilir?

Güzellik merkezimiz yanlızca bayanlara hizmet etmektedir. Kesinlikle erkek müşteriler hizmetlerimizden yararlanamamaktadır.

Otopark Varmı?

Güzellik merkezimiz bulunduğu konum itibariyle herhangi bir otopark sorunu yaşamamaktadır.

Vücut Bakımları için Randevu Alınmalımı?

Vücut bakımları için önceden randevu almanız tavsiye edilmektedir.

Vücut Bakımı için Randevu Alın!

Size nasıl yardımcı olabiliriz?