MENU CLOSE

Elite Club

ELİTE CLUB

Usta Ellerle Buluşan Güzellik

Sözcüklerin mükemmel olmayabilir. Ama kaşların olabilir!

Elite Club, kaş tasarımı (microblading dahil) ve birinci sınıf cilt bakımı konusunda uzmanlaşmış, eksiksiz hizmet veren bir cilt bakım merkezidir.

Bugün mevcut olan en etkili, özel ürünleri kullanarak mükemmel kaş şekli, protez tırnak, epilasyon, solaryum ve optimum cilt sağlığına ulaşmanıza yardımcı olmak için sektörün en iyi yeteneklerini bir araya getirdik.

Olga DİNÇER,
Güzellik Uzmanı
icon_img
1000
Fazla Mutlu Kadın
icon_img
35+
Sertifika
icon_img
10+
Deneyim
icon_img
7+
Uzman
Neler Sunuyoruz

Neden Elite Club

Dünyaca ünlü teknikleri ve en iyi tıbbi sınıf cilt bakım ürünlerini kullanarak çok çeşitli kaş ve cilt bakım bakımları sunuyoruz.

Kaş şekillendirmeden oksijen yüzlerine kadar, hangi hizmeti seçerseniz seçin, Elite Club yüksek eğitimli estetisyenler, hak ettiğiniz güzel sonuçlarla en üst düzeyde bakım ve hizmet almanızı sağlayacaktır. Ekibimiz şık ve hoş bir ortamı yaratmaya kendini adamıştır.

Daha önce Ankara’ da hiçbir güzellik merkezinde yaşamadığınız kadar ferah ve rahat bir ortam da işlemleriniz yapılacaktır. Geniş alanı ve özel odaları ile dilendiği zaman VIP seviyesinde hizmet sağlanabilmektedir. Güvenliğiniz bizim için çok önemli.

Güzellik Merkezimizin 1. kuralı Hijyendir. Hijyeni olmayan bir ortam size ne vaat ederse etsin sağlığınızı kaybettikten sonra yapılanların hiçbir önemi olmaz bu nedenle lütfen sağlığınızı emanet ettiğiniz Güzellik Merkezlerinin hijyenlik konusundaki hassasiyetlerine dikkat ediniz.

Sertifikalarımız

Hemen iletişim kurun?

Size nasıl yardımcı olabiliriz?